Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
PUCHAR ŚWIATA KARATE WKF HARASUTO W ŁODZI

Udostępnij:

Z wielką przyjemnością informujemy, że zawodniczki Kadry U10 stanęły na podium podczas odbywającego się w ostatni weekend Pucharu Świata Harasuto w Łodzi!

W niedzielę 7 kwietnia do walki stanęło 1000 zawodników reprezentujących 108 Klubów Karate z 13 państw. Wśród tej międzynarodowej obsady nie mogło zabraknąć RENSEI! W naszych barwach dzielnie walczyły dziewczynki z Kadry U10 – Hela Szłyk, Ala Bartosik i Marysia Jakubik.

Konkurencja kata drużynowego dziewcząt została połączona ze starszą U14, więc nasze zawodniczki nie miały prostego zadania. Dzielnie wykonały Heian Shodan i wyszły z tej konkurencji z brązowym medalem 🙂 Bardzo dobrze spisała się Hela Szłyk, która w wyższej kategorii wiekowej kata ind. zdobyła 5 miejsce, pokonując m.in. reprezentantkę Słowacji.

Ogromne słowa uznania kierujemy dla Marysi Jakubik, która w niezwykłym stylu pokonała reprezentantkę Łotwy wynikiem 2:0, następnie zremisowała z córką byłego trenera kadry narodowej Bośni i Hercegowiny. Wierzymy, że wkrótce Marysia sięgnie po złoty medal w kumite U10 (-30kg) na najwyższych rangą zawodach! Potencjał jest ogromny i przy takim zaangażowaniu w treningi wkrótce powinna być jedną z faworytek w swojej kategorii.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności