Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
3 NAJLEPSZA KOBIETA W POLSCE W BADMINTONIE – MARTYNA POPRZECZKO

Udostępnij:

Stypendystka sportowa ze Starych Babic Martyna Poprzeczko jedną z 3 najlepszych kobiet w Polsce.

Do wielkiej niespodzianki doszło w najważniejszym  turnieju badmintona w kraju –  Mistrzostwach Polski Seniorów (Elity) Białystok 2014 r. zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice Martyna Poprzeczko stanęła na podium zdobywając brązowy medal w grze pojedynczej.

IMG_7374

Martyna ma już na swoim koncie medale Mistrzostw Polski ale tylko w grach podwójnych. Będąc członkinią Kadry Narodowej specjalizowała się przez kilka lat tylko w grach podwójnych. Po powrocie do macierzystego Klubu Martyna rozpoczęła przygotowania do Mistrzostw z ukierunkowaniem na grę pojedynczą. Jak widać posunięcie było bardzo trafne i przyniosło oczekiwany wynik. Martyna Poprzeczko w drodze do półfinału wygrała z zawodniczkami z Solca Kujawskiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Sobótki i Zamościa. W półfinale uległa obecnej Mistrzyni Polski Annie Narel z Białegostoku. Jak do tej pory to najlepszy występ w grze pojedynczej tej utalentowanej zawodniczki.
            Sezon 2013 – 2014 dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice był bardzo udany. Zawodnicy zdobyli medale Mistrzostw Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Mistrzostw Mazowsza. Przed babickimi badmintonistami w tym sezonie jeszcze ostatni turniej z cyklu Grand Prix Mazowsza, który odbędzie się w Starych Babicach w dniu 14.06.2014 r. oraz Turniej w Słowacji ILAVA MINI CUP dla zawodników do lat 11.

Piotr Pamięta

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności