Sekundy
Szukaj
TURNIEJ TAEKWONDO – WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

Udostępnij:

Turniej taekwondo rozegrany w ramach finałowych zmagań klubowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży okazał się medalowymi żniwami dla obecnych i byłych podopiecznych Piotra Pazińskiego.

W silnie obstawionej kategorii wiekowej  Kadet Zuzanna Jadczak najstarsza z obecnych zawodników babickiej sekcji zajęła 3 miejsce w konkurencji sprawnościowej i 4 miejsce w konkurencji walki.

Świetnie poradzili sobie także nieco młodsi Młodzicy:

Piotr Kędra ostatecznie zakończył turniej na 2 miejscu w konkurencji walki. Filip Baszyński zajął również 2 miejsce w konkurencji walki i 3 miejsce w konkurencji  poomsae. Trzeci z młodzików Kacper Dąbrowski debiutujący w zawodach uplasował się tuż za podium zdobywając 4 miejsce w walkach i 4 miejsce w  konkurencji  sprawnościowej.

Świetnie zaprezentowali się także najmłodsi zawodnicy, Żaki. Marek Kędra zajął 2 miejsce w walkach i 1 miejsce w poomsae, Marcin Dąbrowski triumfował w walkach zajmując 1 miejsce a w  konkurencji sprawnościowej  2 miejsce, Tomasz Pensiek zdobył aż trzy medale osiągając 3 miejsce w walkach, 3 miejsce w konkurencji poomsae i 1 miejsce w konkurencji sprawnościowej.

Wychowanka Piotra Pazińskiego – Wiktoria Sadowska trenująca obecnie w klubie UKS G-8 Bielany w silnie obsadzonej kategorii wagowej zajęła 3 miejsce w konkurencji walki.