Sekundy
Szukaj
GRAND PRIX MAZOWSZA W BADMINTONIE

Udostępnij:

Po raz trzeci Mazowiecki Okręgowy Związek Badmintona zorganizował Grand Prix Mazowsza dla zawodników startujących w kategoriach U-9, U-11, U13 i U15. Od września 2014 r. zorganizowano trzy turnieje. Zawody odbyły się w Warszawie dwa razy i raz w Płocku. We wszystkich turniejach startowali zawodnicy UKS Badminton Stare Babice. Bardzo dobrym występem może pochwalić się zawodniczka startująca w kategorii U-11, Izabella Kamola, która wygrała wszystkie trzy turnieje.

Kamola — kopia

W U-11 chłopców trzecie miejsce zajął Andrzej Szczepanek. Ponadto w ostatnim turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy startujący w kategorii „B” Grand Prix. Zwycięstwo odnotował Jakub Pamięta startujący w U-11.

Pamięta — kopia

Pierwsze miejsce w kategorii U-13 zajął Dawid Ostrowski,

Ostrowski — kopia

a Mikołaj Jasiniak był drugi. W dziewczętach U-11 kategorii „B” Nasza najmłodsza startująca zawodniczka 8-letnia Matylda Jasiniak zajęła drugie miejsce. Michał Szempliński startujący w najmłodszej kategorii U-9 również zajął drugie miejsce. Dobry start zaliczył w najstarszej kategorii U-15 Karol Szempliński zajmując trzecie miejsce. Do końca roku kalendarzowego zostały jeszcze dwa turnieje: Międzynarodowy Festiwal Badmintona w Warszawie oraz Ogólnopolski Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w Suchedniowie.