Sekundy
Szukaj
BABICCY BADMINTONIŚCI NA TURNIEJU W SŁOWACJI

Udostępnij:

W dniach 7-8.06.2014 r. w ILAVIE – Słowacja odbył się międzynarodowy turniej badmintona ILAVA MINI CUP z udziałem zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice.

14210422929_dbc64863ba_o

Turniej rozegrany został w kategorii U-11. UKS Badminton Stare Babice reprezentowali: Weronika Szemplińska, Julia Miśko, Mikołaj Jasiniak, Andrzej Szczepanek i Dawid Ostrowski.

14210616047_d5a3db660f_o

Turniej podzielony został na turniej drużynowy i indywidualny. W turnieju drużynowym zajęliśmy dobrą 6 pozycję wygrywając z drużynami z Czech i Słowacji. W turnieju indywidualnym Weronika Szemplińska zajęła bardzo dobrą piątą lokatę przegrywając minimalnie 1 punktem grę o wejście do finału. Był to pierwszy zagraniczny turniej zawodników z UKS Badminton Stare Babice.

14210455368_eb099edf50_o

Dla startujących naszych badmintonistów było to ciekawe doświadczenie szkoleniowe i startowe. Mamy nadzieje że te doświadczenia przydadzą się w dalszej pracy tych zawodników.