Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
BABICCY TAEKWONDZIŚCI NA WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY

Udostępnij:

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2017 to ważny test tym bardziej, że otwarta formuła WOM w relacji klubowej dopuszcza do rywalizacji zawodników reprezentujących kluby z obszaru całego Mazowsza.

Dobrze przygotowani zawodnicy i zawodniczki babickiej sekcji przyjechali zdobyć kolejne doświadczenia i powalczyć o medale. W ostatnich latach w zmaganiach w ramach eliminacji i finałów WOM jeszcze się nie zdarzyło, żeby wychowankowie Piotra Pazińskiego nie powiększyli dorobku medalowego sekcji i nie inaczej było tym razem choć nie obyło się bez drobnych wypadków przy pracy.

Sześcioosobowa ekipa ze Starych Babic w składzie Wiktoria Sadowska, Filip Baszyński, Piotr Kędra, Antoni Łuczak, Marek Kędra i Tomasz Pensiek obejmowała praktycznie cały przedział wiekowy trenujący w Starych Babicach.

Dla startujących zawodników przygotowane były trzy konkurencje.

Tradycyjnie nie zawiodła najstarsza i najbardziej doświadczona Wiktoria, która w każdej z konkurencji stawała na podium i zdobyła w sumie dwa srebrne i jeden brązowy medal. Wspomnianym wcześniej wypadkiem przy pracy jest srebrny medal w konkurencji walki, gdzie o zwycięstwie przeciwniczki Wiktorii w walce finałowej zdecydował jeden punkt utracony przez Wiktorię w wyniku kary nałożonej przez sędziego matowego.

Chłopcy walczący w kategorii żaków, tj. Piotr Kędra, Antonii Łuczak oraz Filip Baszyński nie zawiedli i stanęli na podium w swoich kategoriach wagowych – konkurencja walki sportowej. Każdy z chłopaków zawalczył na miarę swoich możliwości i wrócił z medalem na szyi.

Z bardzo fajnej strony pokazali się Marek Kędra oraz Tomasz Pensiek, którzy wystartowali w II Otwartych Mistrzostwach Bielan Dzieci w Taekwondo Olimpijskim rozegranych tuż przed WOM. Chłopcy rywalizowali w 3 konkurencjach sportowych, gdzie zdobywali kolejne doświadczenia.

Dobra zabawa, dużo emocji i moc atrakcji towarzyszyły najmłodszym reprezentantom babickiej sekcji klubu KS Tebek.

Marcin Sadowski

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności