Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
BADWATER WG PATRYCJI BEREZNOWSKIEJ

Udostępnij:

Patrycja Bereznowska to polska lekkoatletka uprawiająca biegi długodystansowe, Mistrzyni Świata w biegu 24-godzinnym, Rekordzistka Świata w biegu 48-godzinnym, zwyciężczyni i rekordzistka słynnego 246 -kilometrowego biegu Spartathlon z Aten to Maratonu.
W lipcu 2019 Patrycja wygrała jeden z najtrudniejszych biegów Świata! Morderczy BADWATER ULTRAMARATHON w Dolinie Śmierci! Zawodnicy Badwater rywalizują w temperaturze przekraczającej 50 stopni Celsjusza? A żeby było jeszcze trudniej – startują z najniższego punktu Stanów Zjednoczonych (88 m.), a finiszują na wysokości 2500, u podnóża Mount Whitney – najwyższego szczytu kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. To pierwszy raz, kiedy Polka wzięła udział w tym biegu, dotychczas reprezentowali nas tylko mężczyźni. Fenomenalny debiut! PIERWSZE MIEJSCE I REKORD! Patrycja ukończyła trasę ultramaratonu, która liczy 217 km w 24 godziny, 13 minut i 24 sekundy!
 
Ustanowiła nowy REKORD (w kategorii Kobiet) Poprawiła poprzedni o ponad 1,5 godziny!
1 MIEJSCE w kategorii Kobiet, 2 MIEJSCE w kategorii Open, przegrała tylko z jednym mężczyzną – Japończykiem Yoshihiko Ishikawą, który również pobił rekord trasy, 21:33.01.
W trakcie spotkania Patrycja opowie o tym niezwykłym przedsięwzięciu.
Moderatorami spotkania będą Radomił Maślak oraz Anna Goncerzewicz

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności