Sekundy
Szukaj
Beach Volleyball Stare Babice – podsumowanie turnieju

Udostępnij:

4 czerwca odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2022, organizowany przez UKS Siatkarz Stare Babice i GOSiR Stare Babice. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej. Na starcie stanęło 16 par damskich i 22 pary męskie. Po ponad dziesięciu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary.

W turnieju damskim najlepszą okazała się para Aneta Kaczmarek/Michaela Kubickova, które w finale pokonała parę Basia Adamska/Dominika Taranko. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się para Karina Jakuć/Agnieszka Makaruk, wygrywając z parą Anna Zawiślak/Monika Kaczorowska.

W turnieju męskim najlepsza okazała się para Robert Kozłowski/Filip Brandt, która w finale pokonała parę Adam Chrobot/Alex Bialkevich. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Bartek Jankowski/Jakub Woźniak pokonując parę Paweł Zackiewicz/Adam Pempiak.Najlepsze pary w turnieju damskim oraz męskim, otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Zostały one wręczone przez Prezesa UKS Siatkarz Stare Babice Pana Karola Rusaka, Sekretarza UKS Siatkarz Stare Babice Pana Marcina Jakubowskiego.