Sekundy
Szukaj
Turniej Siatkówki Plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2023 za nami

Udostępnij:

4 czerwca odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2023 organizowany przez UKS Siatkarz Stare Babice i GOSiR Stare Babice. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej.
Na starcie stanęło 12 par damskich i 24 pary męskie.

Po ponad dziesięciu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary.
W turnieju damskim najlepsza okazała się para Natalia Kowalik/Aneta Grabińska, które w finale pokonała parę Zuzanna Gruszczyńska/Zuzanna Hausman. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Aleksandra Misiak / Edyta Janas.
W turnieju męskim najlepsza okazała się para Jakub Skajny/Damian Gościański która w finale pokonała parę Mikołaj Pawłowski/Maciej Łabędź. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Piotr Trzewik/Adam Chrobot