Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
FINAŁ INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH W ZIELONKACH PARCELE

Udostępnij:

Ponad trzysta zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych rywalizowało na trasach biegowych w Zielonkach Parcele (Gmina Stare Babice) w Powiatowym Finale Biegów Przełajowych.

DSC_0752

DSC_0830

DSC_0869p

Idealne warunki pogodowe prowadziły do świetnych rezultatów, osiąganych przez zawodników. Rozpoczęcie imprezy dokonali Starosta PWZ – Jan Żychliński, Wójt Gminy Stare Babice – Krzysztof Turek, Zastępca Wójta Gminy Stare Babice – Marcin Zając oraz Przewodniczący Rady Gminy Stare Babice – Henryk Kuncewicz.

DSC_0509

Zawody rozpoczęły się punktualnie o 10:00 startem najmłodszych zawodników z klas czwartych i młodszych z szkół podstawowych.  W sumie przeprowadzono czternaście biegów na dystansach 600m, 800m, 1000m, 1500m, 2000m. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i specjalnie dedykowany medal.

DSC_0661

DSC_0922

Impreza odbyła się przy dużym zaangażowaniu wolontariuszy z Gimnazjum w Koczargach Starych, Gimnazjum w Bieniewicach oraz LO w Błoniu, za co serdecznie dziękujemy. Poniżej komunikaty końcowe.

Komunikat końcowy Powiatowy Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych – GIM i PNGM

Komunikat końcowy Powiatowy Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych SP

Radosław Karpiński PWZ

Zdjęcia – Kamil Malinowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności