Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Grand Prix Mazovia Karate WKF 2021

Udostępnij:

Powoli opadają emocje, nadchodzi więc czas na krótkie podsumowanie. Budując projekt GRAND PRIX MAZOVIA 2021 pragnęliśmy zorganizować turniej trochę inny niż wszystkie. Wprowadzić do niego fajne i ciekawe elementy, które zostaną w pamięci zawodników, w tym oświetlenie i efekty specjalne, losowanie nagród rzeczowych: 5 klawiatur gamingowych, 2 zestawy ochraniaczy, bramkę do wejść zawodników, dodatkowe medale uczestnictwa dla wszystkich dzieci do lat 9 wprowadzanie zawodników na konkretne tatami podkreślić sukces zwycięzców ustawiając podium na ️czerwonym dywanie!! Zabezpieczyliśmy turniej 2 zespołami ratowników medycznych i karetką.
Powołaliśmy 34 sędziów na 5 tatami, którzy dodatkowo zostali wsparci przez 10 kandydatów uczestniczących w kursie makroregionalnym. Naszym celem było zapewnienie maksymalnie precyzyjnych werdyktów, w tym celu wybraliśmy sędziów z najwyższymi kwalifikacjami, w tym:
 Peter Edwin Lewerissa WKF, HOLANDIA
 Stanisław Jabłonowski, EKF
 15 sędziów Referee A i Referee B
Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że wysiłki naszej fantastycznej grupy organizacyjnej zostały tak pozytywnie przyjęte przez 30 klubów i ponad 320 zawodników! Warto dodać, że do rywalizacji w Zielonkach k/Warszawy stanęły również 2 kluby zagraniczne, pochodzące ze:
Słowacji i Szwajcarii.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału w zawodach i zdobyciu kolejnych doświadczeń. Medalistom gratulujemy sukcesu! Gorąco dziękujemy współorganizatorom Polska Unia Karate, GOSiR Stare BabiceJarek Płóciennik i Kinga Tuzimska, patronowi honorowemu – Wójtowi Urząd Gminy Stare BabiceSławek Sumka, Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice za udostępnienie miejsca pod kurs sędziowski, sponsorowi nagród rzeczowych, a jednocześnie wsparciu logistycznemu – firmie Mytoner Mytoner Marcin Grzesiak 
..zaś na koniec niskie ukłony i słowa podziwu kierujemy do wszystkich cichych bohaterów turnieju, czyli tych, którzy bezpośrednio zaangażowali się w realizację naszego projektu – GRAND PRIX MAZOVIA, ZIELONKI 2021
DZIĘKUJEMY!!
Piotr Bartosik
Daniel Kucharski UKS Rensei

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności