Sekundy
Szukaj
GRAND PRIX Mazovia Karate WKF 2023

Udostępnij:

2 złote, 4 srebrne i 6 brązowych medali zdobyli zawodnicy RENSEI podczas GRAND PRIX Mazovia Karate WKF. Wynik ten uplasował RENSEI TEAM na 8. pozycji w klasyfikacji medalowej klubów.

GRAND PRIX Mazovia Karate WKF to jedne z największych zawodów karate w województwie mazowieckim. W zawodach wzięło udział 18 klubów z Polski i Ukrainy.

W oficjalnym otwarciu Grand Prix, a następnie dekoracji zwycięzców uczestniczył Przewodniczący Rady Gminy Stare Babice Pan Krzysztof Szuba, który w powitalnej mowie podkreślił, iż każdy z przybyłych zawodników już jest zwycięzcą.
Dzięki profesjonalizmowi kierownictwa GOSiR Stare Babice oraz pomocy wielu wspaniałych Renseiowych zawodników i przyjaciół klubu całe wydarzenie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie. Wśród wszystkich uczestników turnieju zostały rozlosowane nagrody: myszki komputerowe, głośniki bluetooth, słuchawki, monitory.
Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.