Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
KLUB RENSEI ZWYCIĘZCĄ W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ

Udostępnij:

16 grudnia 2017 w Chynowie, 25 zawodniczek i zawodników klubu RENSEI Karate Dojo wzięło udział w ostatniej już w tym roku – V kolejce Mazowieckiej Ligi Karate WKF. Żaden nasz zawodnik nie wrócił do domu bez medalu. Po raz trzeci z rzędu wygraliśmy klasyfikację medalową. Wywalczyliśmy 37 medali: 15 złotych, 13 srebrnych i 9 brązowych.

GALERIA ZWYCIĘZCÓW

Jednocześnie zakończyły się tegoroczne rozgrywki Mazowieckiej Ligi Karate WKF 2017. RENSEI został zwycięzcą klasyfikacji medalowej! Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 58 złotych, 35 srebrnych i 31 brązowych medali. Do końca też walczyliśmy w klasyfikacji punktowej (każdy start i zajęte miejsce w zawodach było odpowiednio punktowane), a dzięki licznej reprezentacji RENSEI w zawodach w Warszawie, Zaborowie i Chynowie, do końca zawodów nie było wiadomo kto ją wygra. Ostatecznie punktowo zajęliśmy 2. miejsce i napędziliśmy stracha faworytom rozgrywek, a jednocześnie zwycięzcom tej klasyfikacji ATEMI Warszawa. Brawo! Dziękujemy zawodnikom za udział w Lidze i gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Teraz czekamy na powołania naszych zawodników do Kadry Mazowsza, a już w styczniu zaczynamy MLK- 2018. Liczymy na równie wysoką frekwencję zawodników!

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy nas wspierają, pomagają, kibicują. Jeśli jeszcze się wahacie, informujemy, że w każdej chwili możecie do nas dołączyć! Wszystkim naszym kibicom, znajomym, przyjaciołom życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku.

Paweł Dobrzyński

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności