Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
MARTYNA PO RAZ KOLEJNY SIĘGNĘŁA PO ZŁOTO

Udostępnij:

Po Mistrzostwach Polski Seniorów w badmintonie – Białystok 2012 r. na których zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice Martyna Poprzeczko zdobyła srebrny medal w grze mieszanej przyszła kolej na następny turniej.

W dniach 15-18.03.2012 r. w Głubczycach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie. Turniej obsadzony był przez najlepszych zawodników z kraju. Do walki o medale przystąpiło 144 singlistów i 115 par deblowych.

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice wystąpiła w grach podwójnych w których od 2 lat się specjalizuje. W grze podwójnej kobiet startowała z zawodniczką LKS Technik Głubczyce Katarzyną Macedońską i w grze mieszanej z partnerem z Kadry Polski Jackiem Kołumbajewem z AZS UW Warszawa. Po zaciętych pojedynkach z zawodnikami między innymi z Białegostoku, Częstochowy, Krakowa, Sobótki, Suchedniowa obie pary w których grała nasza zawodniczka zajęły pierwsze miejsca. Po raz kolejny Martyna Poprzeczko sięgnęła po złote medale w Mistrzostwach Polski. W czasie trwania Mistrzostw podczas wywoływania zawodniczki do gry oraz w czasie dekoracji medalowych bardzo często używano nazwy Uczniowski Klub Sportowy Badminton Stare Babice co przyczynia się do promocji naszej Gminy Stare Babice. Złotej medalistce Martynie Poprzeczko życzymy dalszych sukcesów sportowych na kortach w kraju i za granicą.

Piotr Pamięta

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności