Sekundy
Szukaj
MISTRZOSTWA WARSZAWY DZIECI W AKROBATYCE SPORTOWEJ

Udostępnij:

Na Mistrzostwach Warszawy Dzieci w Akrobatyce Sportowej (15.06.2019) podopieczne Akrosfery Stare Babice zdobyły brązowy medal w trójkach dziewczynek na 15 zespołów: – Brązowy medal dla Natalki, Oleny i Łucji;

VI miejsce zajęły Maja, Julia i Julianka; – XI miejsce zajęły Laura, Liwia, Lena; W dwójkach dziewczynek na 20 zespołów: – V miejsce zajęły Natalka i Olena; – XI miejsce zajęły Laura i Liwia; – XV miejsce zajęły Olga i Basia; – XVII miejsce zajęły Oliwia i Lena; – Łucja i Julcia to nasze najmłodsze perełki poza wszelką skalą – startowały poza konkursem (jak tylko Julcia skończy 7 lat, wystartują w konkurencji 🙂

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie. Mistrzostwa Warszawy Dzieci to zawody, których punktacja wliczają się do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ dla niektórych dzieci były to pierwsze zawody.