Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
NIESAMOWITY ROK 2017 W WYKONANIU RENSEI KARATE DOJO

Udostępnij:

Zapraszamy do zapoznania się z autorskim podsumowaniem 2017 roku klubu karate RENSEI. 

Drodzy rodzice, przyjaciele, znajomi, kibice!

Bardzo Wam  dziękujemy za obecność i wsparcie w 2017 roku, roku bardzo owocnym pod względem ilości zawodów, bo aż 18!, w których nasi zawodnicy wzięli udział. 211 razy stawali oni na podium! Wywalczyli 78 złotych, 50 srebrnych i 83 brązowych medali. 

Najlepszym zawodnikiem został Jakub Dobrzyński –  zdobywca m.in. Pucharu Świata w konkurencji kumie ind. w czeskich Pardubicach oraz aktualny Młodzieżowy Mistrz Polski w konkurencji kata indywidualne.  Jakub w 2017 r. wywalczył aż 17 złotych ,           0 srebrnych i 11 brązowych medali. Za każdym razem, jak tylko dotarł do finału, wygrywał wszystkie swoje walki finałowe.

Niesamowitym osiągnięciem pochwalić się może również sensei Ewa Gąsiewska, która po raz drugi z rzędu, również w tym roku została Akademicką Mistrzynią Polski w konkurencji kumie ind.

Wielu naszych młodych zawodników, a wśród nich należy wyróżnić Jakuba Dobrzyńskiego, Karolinę Dzienkowską, Kaspra Szubskiego, Jakuba Klepackiego, Jana Kacperskiego, Alicję Bartosik, Jakuba Kęsickiego, Michalinę Wojtkowską, Krystiana Krzywickiego, Kamila Wojtkowskiego, Weronikę Dzwonkowską, wielokrotnie reprezentowało nasz klub na zawodach i zdobywało piękne trofea. Grupa dzieci i młodzieży chcącej częściej uczestniczyć w zawodach, powiększa się.  Jest to niewątpliwie wielką zasługą rodziców i opiekunów.

Wiosną jeszcze skromnie, tylko kilku zawodników reprezentowało nasz klub w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Karate WKF. Jesień należała już do nas. Duża grupa zawodników, ich postawa i osiągnięte wyniki pozwoliły, aby RENSEI został zwycięzcą klasyfikacji medalowej w sezonie 2017. Nasi zawodnicy zdobyli w tych rozgrywkach w sumie 58 złotych, 35 srebrnych i 31 brązowych medali. Brawo! Dziękujemy zawodnikom za udział w Lidze i gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Teraz czekamy na powołania naszych zawodników do Kadry Mazowsza, a już niebawem zaczynamy MLK- 2018. Liczymy na równie wysoką frekwencję zawodników.

W 2017r. trenerzy i „starszyzna” brała również udział w kilku szkoleniach trenerskich, gdzie zdobywaliśmy lub podwyższaliśmy uprawnienia trenerskie. Dwoje naszych zawodników – sensei Jan Bielawski i senpai Karolina Dzienkowska uzyskało stopień Sędziego Polskiego Związku Karate. Wraz z kilkoma zawodnikami kadry, podczas seminariów karate, pod okiem zagranicznych trenerów, zdobywaliśmy nowe umiejętności i cenne doświadczenia. Relaksacyjnie, zorganizowaliśmy 3 dniowy „wypad” na kajaki oraz fajnie spędzaliśmy czas przy ogniskach. Wzięliśmy również udział w biegu charytatywnym Onkobiegu, podczas którego nasi zawodnicy wspomogli chorych.

O naszych osiągnięciach możecie przeczytać w papierowych wydaniach prasy lokalnej. Często gościmy również na stronach internetowych www.gosirstarebabice.pl, www.stare-babice.pl w zakładce SPORT, w aktualnościach www.pwz.pl oraz  www.gminaleszno.pl . Informacje o nas znajdziecie również na Facebooku na stronach GOSiR Stare Babice oraz Gmina Leszno. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony na Facebooku – RENSEI KARATE DOJO.

Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować tym, którzy nas wspierają, pomagają, kibicują. A tych co jeszcze się wahają, informujemy, że w każdej chwili możecie do nas dołączyć! Wszystkim naszym kibicom, znajomym, przyjaciołom życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku.

Paweł Dobrzyński

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności