W dniu 11 maja 2013r., w Bełchatowie odbył się turniej VII International Belchatow Cup Karate WKF. W zawodach uczestniczyło 243 zawodników z 18 klubów. Zawodnicy rywalizowali w 53 konkurencjach, pracę na trzech matach nadzorowało 21 sędziów.

Gminę Stare Babice reprezentowało 10 zawodników z Klubu RENSEI Borzęcin, którzy łącznie zdobyli 3 złote, 7 srebrnych i 7 brązowych medali. W klasyfikacji punktowej zajęliśmy 5 miejsce, w klasyfikacji medalowej – siódme. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia oraz klasyfikację:

ZŁOTE MEDALE:

  1. 1.       Mikołaj Bożyk
    – kumite ind. chł. <9 lat (+35 kg)
  2. 2.       Jakub Dobrzyński
    – kumite ind. chł. 8 lat (fantom)
  3. 3.       RENSEI TEAM 2 (J. Dobrzyński, Sz. Mika, M. Bożyk)
    – kata druż. chł. <10 lat

SREBRNE MEDALE:

  1. 1.       Karolina Dzienkowska
    – kumite ind. dz. 10-11 lat (-35kg)
    – kata ind. dz. 10-11 lat
  2. 2.       Karolina Rowicka
    – kumite ind. dz. 10-11 lat (+40kg)
  3. 3.       Konrad Rusztecki
    – kumite ind. chł. 14-15 lat (+70kg)
  4. 4.       Ryszard Mętrak
    – kumite ind. chł. 16-17 lat (-68kg)
  5. 5.       Szymon Mika
    – kumite ind. chł. 8 lat (fantom)
  6. 6.       RENSEI TEAM 1 (R. Mętrak, D. Karczewski, K. Rusztecki)
    – kata druż. chł. 16-17 lat

BRĄZOWE MEDALE:

  1. 1.       Karolina Rowicka
    – kata ind. dz. 10-11 lat
  2. 2.       Ewa Gąsiewska
    – kumite ind. dz. 16-17 lat (+59kg)
    – kata ind. dz. 16-17 lat
  3. 3.       Jakub Dobrzyński
    – kata ind. chł. <9 lat
  4. 4.       Dominik Karczewski
    – kumite ind. chł. 16-17 lat (-68kg)
    – kata ind. chł. 16-17 lat
  5. 5.       Szymon Mika
    – kumite ind. chł. <9 lat (-30kg)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA:

Miejsce

KLUB:

Złote
medale

Srebrne
medale

Brązowe
medale

PKT

1

KSA Atemi Bielsko-Biała

8

6

5

63

2

Harasuto Łódź

6

5

16

62

3

Zarzewie Prudnik

9

3

7

61

4

Nidan Zawadzkie

6

7

6

57

5

Rensei TEAM Borzęcin

3

7

7

42

6

Bushi-Do Bydgoszcz

4

5

4

39

6

Pleszewski Klub Karate

4

5

4

39

8

UKS Hitotsu Ostrzeszów

2

4

4

26

9

KS Olimp Łódź

2

2

7

23

10

Champion Team Łódź

3

1

1

19

11

Klub Karate-Do Krapkowice

2

0

5

15

12

Klub Karate Tora Legnica

1

1

3

11

13

Karate Klub Kumade Łódź

1

1

2

10

14

Białostocki Klub Karate

0

3

1

10

15

MUKS Tornado Kalisz

1

0

1

6

16

Łódzki Klub Karate Shotokan

0

1

2

5

17

Szkoła Karate Shotokan Bełchatów

0

1

1

4

18

UKS Dwójka Bełchatów

0

0

0

0

 

 KLASYFIKACJA MEDALOWA:

Miejsce

KLUB:

Złote
medale

Srebrne
medale

Brązowe
medale

PKT

1

Zarzewie Prudnik

9

3

7

61

2

KSA Atemi Bielsko-Biała

8

6

5

63

3

Nidan Zawadzkie

6

7

6

57

4

Harasuto Łódź

6

5

16

62

5

Bushi-Do Bydgoszcz

4

5

4

39

5

Pleszewski Klub Karate

4

5

4

39

7

Rensei TEAM Borzęcin

3

7

7

42

8

Champion Team Łódź

3

1

1

19

9

UKS Hitotsu Ostrzeszów

2

4

4

26

10

KS Olimp Łódź

2

2

7

23

11

Klub Karate-Do Krapkowice

2

0

5

15

12

Klub Karate Tora Legnica

1

1

3

11

13

Karate Klub Kumade Łódź

1

1

2

10

14

MUKS Tornado Kalisz

1

0

1

6

15

Białostocki Klub Karate

0

3

1

10

16

Łódzki Klub Karate Shotokan

0

1

2

5

17

Szkoła Karate Shotokan Bełchatów

0

1

1

4

18

UKS Dwójka Bełchatów

0

0

0

0