Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2011/2012 W POWIECIE WARSZAWSKIM ZACHODNIM

Udostępnij:

Sportowy rok szkolny 2011/2012 zakończony.
 

Koniec roku szkolnego to także koniec rywalizacji w Sporcie Szkolnym Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Dnia 29 czerwca na gościnnych obiektach Domu Pomocy Społecznej w Bramkach odbyło się podsumowanie zmagań sportowych rywalizacji międzyszkolnej z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Powiat Warszawski Zachodni reprezentowali Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego – Jan Żychliński oraz Wicestarosta – Paweł Białecki. Szkoły oraz gminy reprezentowane były przez  Dyrektorów Szkół, Dyrektorów Gminnych Ośrodków Sportu i Rekreacji,  Nauczycieli  Wychowania Fizycznego, Instruktorów i Trenerów z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Wręczono pamiątkowe statuetki w kategorii Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponad gimnazjalnych.  Rozstrzygnięta też została rywalizacja międzygminna PWZ. Starosta Jan Żychliński wspominał Roberta Lewandowskiego, który już od najmłodszych lat uczestniczył w zawodach sportowych organizowanych przez Powiat Warszawski Zachodni osiągając duże sukcesy w niemalże wszystkich dyscyplinach. W roku szkolnym 2011/2012 odbyło się ponad sześćdziesiąt imprez sportowych (szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponad gimnazjalne) na sportowych obiektach Gmin wchodzących w skład Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Za gościnność na tych obiektach serdecznie dziękujemy. W kategorii Szkół Gimnazjalnych pierwsze miejsca już od kilku lat zarezerwowane są dla Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego w Płochocinie gdzie dobrą pracę wykonują nauczyciele Wychowania Fizycznego Anna Grobelna i Grzegorz Kotlarczuk. Prymat w kategorii najstarszej czyli Ponad gimnazjalnej należy do Zespołu Szkół Nr 1 w Błoniu im. Melchiora Wańkowicza tam na sportowy sukces wraz z uczniami pracują Katarzyna Szewczyk, Jaromir Buzalski i Sławomir Gawryjołek.

Z pierwszym miejscem w kategorii Szkół Podstawowych pożegnały się Szkoły Podstawowe Nr 1 z Ożarowa Mazowieckiego oraz z Szkoła Podstawowa z Płochocina na rzecz Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej Grupy Kampinos w Borzęcinie Dużym. Tam na sukces pracowali nauczyciele Jacek Leśniewski oraz Kuba Wocheń. To duży sukces tej szkoły. Wytrwałość i ciężka praca z młodzieżą dają wspaniałe efekty na przyszłość. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom Powiatowej rywalizacji międzyszkolnej. Życzymy samych pięknych chwil na niwie sportowej w kolejnym roku szkolnym. Wyróżniliśmy też Panią Lucynę Bielecką ze Święcic za wieloletnie reprezentowanie Powiatu Warszawskiego Zachodniego na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w sporcie szkolnym czyli na  Finałach Wojewódzkich w Unihokeju osiągając tam najwyższe miejsca na podium.

 

Radosław Karpiński

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności