Sekundy
Szukaj
Podsumowanie Turnieju Beach Volleyball Stare Babice 2021

Udostępnij:

W dniu 15 sierpnia odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2021 organizowany przez UKS Siatkarz Stare Babice i GOSiR Stare Babice. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej. Na starcie stanęło 9 par damskich i 14 par męskich. Po ponad siedmiu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary. Turniej damski rozgrywany był w systemie do jednego wygranego seta do 21 punktów. Turniej męski od fazy półfinałowej rozgrywany był do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

W turnieju damskim najlepsza okazała się para Magdalena Sadlakowska/Anastasiya Latysheva, które w finale pokonała parę Oliwia Łabuda/Paulina Durka. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się para Paulina Zielińska/Malwina Zielińska, wygrywając z parą Aleksandra Buczek/Anna Sucharzewska.

W turnieju męskim najlepsza okazała się para Piotr Filipowicz/Bartłomiej Gajdek, która
w finale pokonała parę Łukasz Zugaj/Tomasz Ciach. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Przemysław Rowiński/Wiktor Vashev pokonując parę Damian Dąbkowski/Albert Dąbkowski.

Najlepsze pary w turnieju damskim oraz męskim, otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwali GOSiR Stare Babice, UKS Siatkarz Stare Babice.