Sekundy
Szukaj
PODSUMOWANIE TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Udostępnij:

15 sierpnia odbył się turniej siatkówki plażowej o puchar Wójta Gminy Stare Babice, organizowany przez UKS Siatkarz Stare Babice i GOSiR Stare Babice. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej. Na starcie stanęło 12 par damskich i 14 par męskich. Turniej damski oraz męski od fazy ćwierćfinałowej rozgrywany był do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Po ponad siedmiu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary.

W turnieju damskim najlepsza okazała się para Izabela Zackiewicz/Aleksandra Zdon

, która w finale wygrała z parą Aleksandra Sikorska/Anna Sulej.

W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się para Magdalena Sadlakowska/Olga Miasnikova,

wygrywając z parą Magda Koper/Agnieszka Krawczyk.

W turnieju męskim najlepsza okazała się para Mikołaj Pawłowski/Bartłomiej Koryciński,

która w finale pokonała parę Paweł Zackiewicz/Tomasz Sikora.

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Kamil Chaber/Adam Jabłoński

pokonując parę Łukasz Paszkowski/Jakub Kubacki.

Najlepsze pary w turnieju damskim oraz męskim, otrzymały pamiątkowe puchary i medale oraz nagrody rzeczowe. Zostały one wręczone przez Przewodniczącego Rady Gminy Stare Babice Henryka Kuncewicza oraz Prezesa UKS Siatkarz Stare Babice Pana Karola Rusaka.

Nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwali Sekretarz UKS Siatkarz Pan Marcin Jakubowski oraz GOSiR Stare Babice – Kinga Tuzimska i Henryk Kuncewicz.