Sekundy
Szukaj
PODSUMOWANIE TURNIEJU W CROSSMINTONIE

Udostępnij:

W hali sportowej GOSiR Stare Babice (Polska) crossmintoniści rywalizowali w kolejnym, organizowanym w tym roku w Polsce,
turnieju z cyklu 250p.-ICO International Serie. Gracze walczyli o tytuły Międzynarodowych Mistrzów Mazowsza w 6 kategoriach singlowych
i w 2 deblowych.

W kategorii kobiet zwyciężyła Natalia Wiklańska z Gdańska, która w decydującym meczu pokonała w trzech setach Beatę Jagiełło z Brzeszcz (16:14; 12:16; 16:9). Trzecie miejsce na podium zajęły ex aequo Magdalena Miecznikowska, zawodniczka PACross Lipków i Joanna Kowalczyk reprezentująca Speed Club Brzeszcze.

Wojciech Wilkosz, zawodnik Speed Club Brzeszcze, zdobył tytuł w najbardziej prestiżowej kategorii Open. Drugie miejsce zajął Adrian Wołczyk z Silesia Speeders. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyli Michał Grala z Gdańska i Robert Runke,
reprezentujący PACross Lipków.

Natalia Wiklańska wygrała również w parze z Wojciechem Wilkoszem kategorię dedel mixed. W kategorii debel open najlepszą parę stworzyli Grzegorz Chmielewski i Dariusz Ćwiąkała, obaj ze SpeedBad Wrocław.

W pozostałych kategoriach singlowych Grzegorz Chmielewski (SpeedBad Wrocław) wygrał kategorię Men-O40, a Piotr Gawlak (PZSB Gorlice) zdobył tytuł w kategorii Men-O50. Dominik Dryja, reprezentujący klub CKiS Skawina zwyciężył w kategorii juniorskiej U16 Open. W kategorii seniorek Women O60 najwyższe miejsca na podium zajęła Monika Wójcik (PACross Józefów).

Pełny zestaw wyników dostępny jest na stronie:

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział
w turnieju i wspaniałą sportową atmosferę. Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli nam w organizacji turnieju. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie udzielone nam przez GOSiR Stare Babice – gospodarzy obiektu. Słowa uznania i podzięki należą się firmie „ZŁOTA CHOCHLA – Catering”, za przygotowanie wyśmienitych przekąsek. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.