Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
REKORODOWY RAJD ROWEROWY

Udostępnij:

Wrześniowy Rajd Rowerowy Gminy Stare Babice na zakończenie lata wystartował tuż po godzinie 10:00 jednocześnie z Borzęcina Dużego i Starych Babic. Piękna pogoda oraz uroki Kampinoskiego Parku Narodowego, po którym przebiegała trasa, przyciągnęły rekordową liczbę uczestników – ok. 170 osób. Rowerzyści startujący ze Starych Babic i Borzęcina Dużego spotkali się w Lipkowie przy Lesie Koczarskim. Od tego momentu przemieszczali się razem. I tym razem przejazd odbył się płynnie i bezpiecznie.

rajd rowerowy 5 09 2015 (1) — kopia

rajd rowerowy 5 09 2015 (29) — kopia

Meta babickiego rajdu była usytuowana na Placu Chopina w Borzęcinie Dużym, gdzie organizatorzy przygotowali ognisko z kiełbaskami.

rajd rowerowy 5 09 2015 (34) — kopia

Wśród uczestników rozlosowano trzy główne nagrody w postaci rowerów, ufundowanych przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Wójta Gminy Stare Babice oraz Kierownika GOSiR, a także liczne gadżety rowerowe i promocyjne, które przekazał Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.  

rajd rowerowy 5 09 2015 (12) — kopia

Serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom Rajdu za zachowanie bezpieczeństwa i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery;

KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego , Straży Gminnej ze Starych Babic oraz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starych Babic za możliwość bezpiecznego przejazdu po drogach powiatowych i gminnych;

Sklepowi rowerowemu Turysta z Zielonek za bezpłatny serwis rowerowy.

Kamilowi Malinowskiemu za obsługę fotograficzną imprezy – GALERIA RAJDU

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności