Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z GP STARE BABICE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Udostępnij:

W niedzielę 28 maja, przy okazji Święta Starych Babic, tradycyjnie już został rozegrany turniej siatkówki plażowej. Do zmagań przystąpiły 32 pary w kategorii mikst (zespół składa się z 1 kobiety i 1 mężczyzny). Dzięki coraz większej popularności eventów organizowanych przez Naszą Gminę, dużej pracy włożonej w rozpowszechnienie turnieju, plażowej pogodzie oraz pokaźnym nagrodom ufundowanym przez GOSiR Stare Babice na turniej przyjechało wiele par prezentujących bardzo wysoki poziom. 

Oprócz lokalnych par i zespołów z pobliskiej Warszawy, można było obserwować zawodników m.in. z Nowego Dworu, Radomia czy Łodzi. Turniej trwał nieprzerwanie od godziny 9 rano aż do 20 i dostarczył wielu emocji oraz znakomitych zagrań. Zwycięzcami okazali się jak zwykle najlepsi.

Finaliści GP Stare Babice 2017:

1. Natalia Bogdanowicz / Robert Kozłowski
2. Barbara Adamska / Paweł Halaba
3. Dominika Mackiewicz / Mikołaj Pawłowski
4. Aleksandra Bator / Rafał Berwald

Wielkie Gratulacje!

Po turnieju powiedzieli:

Natalia Bogdanowicz (1 miejsce w turnieju):

„Wielkie gratulacje dla organizatorów za super turniej w rewelacyjnej atmosferze, wszystko dopięte na ostatni guzik, zawodnikom niczego nie brakowało. Będę bardzo miło wspominać Stare Babice Jeszcze raz dzięki za wysoki poziom i świetna zabawę „

Rafał Berwald (4 miejsce w turnieju): 

„Według mnie festyn w Starych Babicach był pod względem organizacyjnym idealnie przygotowany. Jako uczestnik turnieju w siatkówkę plażową, w którym miałem przyjemność zagrać szczególna uwagę zwróciło bardzo dobre przygotowanie obiektu do zawodów. W czasie wolnym z partnerka obeszliśmy wszystkie atrakcje jakie były dostępne podczas festynu i niekiedy przecieraliśmy oczy ze zdumienia, jak wiele ich było . Uczestniczę w wielu festynach, gdzie również rozgrywane są turnieje siatkówki plażowej, ale w Starych Babicach jestem już po raz drugi i na pewno nie ostatni, bo cała otoczka i dodatkowo koncert zespołu Enej sprawia ze chce się tutaj wracać „.

Paweł Zackiewicz (stały bywalec ” Babickich Plaż” – 7 miejsce w turnieju): 

„Jestem jednym z bardziej doświadczonych zawodników, którzy wzięli udział w dzisiejszych zmaganiach. Grałem tutaj wielokrotnie w poprzednich latach i na pewno będę tu dalej startował. Dzisiaj niestety nie udało mi się spełnić swoich założeń. Liczyłem na pierwszą 4-kę. Niestety jednak nie miałem swojego dnia i nie udało mi się dostosować do wysokiego poziomu na którym grała moja partnerka Asia Karasiewicz. Trzeba zauważyć, że poziom zawodów był bardzo wysoki oby więcej takich turniejów! Chciałem również podziękować Organizatorom i kibicom, którzy tłumnie oglądali finałowe mecze. Każdy zawodnik czuje frajdę gdy może pokazać się przed większą publicznością. Czekam na kolejne turnieje!”

Cezary Dębkowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności