Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2001/2 W BORZĘCINIE DUŻYM

Udostępnij:

17 lutego 2013r. sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym gościła uczestników Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice. Turniej zorganizowali: GOSiR Stare Babice wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym GOSiR Stare Babice oraz Rodzice gospodarzy Turnieju – którym należą się gorące podziękowania za oprawę oraz przygotowanie poczęstunku i prowadzenie bufetu.

Na turniej stawiło się 10 drużyn z rocznika 2001/2, które zostały podzielone na dwie grupy. Trzeba podkreślić, że rywalizacja stała na niezwykle wysokim poziomie. Nasze drużyny, czyli UKS GOSiR Stare Babice I i UKS GOSiR Stare Babice II, prowadzone przez trenera Pawła Rosińskiego, zakończyły rywalizację na VII i VIII miejscu. Dziękujemy trenerowi za przygotowanie drużyn, a zawodnikom za postawę i włożone starania w rywalizację.

W meczach półfinałowych spotkały się: Ursus Warszawa z Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz FC Płochocin z Varsovią I Warszawa. Z tej rundy zwycięsko wyszły Pogoń Grodzisk Mazowiecki oraz Varsovia I Warszawa i to te drużyny rozpoczęły walkę o zwycięstwo w Turnieju. Drużyna z Warszawy okazała się lepsza.

5 trafień zaliczył Jakub Stępień z Ursusa Warszawa i to on został najlepszym strzelcem Turnieju, tytuł najlepszego bramkarza przypadł w udziale Mateuszowi Olejniczakowi z Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Gratulujemy!

Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności