Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO

Udostępnij:

W sobotę 1 września „na dwóch kółkach” pożegnaliśmy wakacje w Gminie Stare Babice. Po raz kolejny rodzinny rajd rowerowy wystartował z dwóch lokalizacji – z Borzęcina Dużego i Starych Babic. Ponad 200 uczestników przejechało 24 km trasę, która nikomu nie sprawiła większych problemów.

Ok. godziny 13:30 rowerzyści dojechali na Plac Chopina w Borzęcinie Dużym, gdzie organizatorzy przygotowali ognisko z kiełbaskami.

Na mecie rozlosowano rowery, ufundowane przez Borzęcińskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe, Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Następnie do najmłodszych uczestników rajdu trafiły gadżety rowerowe i promocyjne. W tym roku dodatkowe atrakcje dla najmłodszych zapewniła firma GAZ-System, proponując dzieciom udział w doświadczeniach naukowych.

Cała impreza odbyła się przy słonecznej aurze i wspaniałej atmosferze. 

GALERIA RAJDU ROWEROWEGO

Za nasze bezpieczeństwo na drodze odpowiadała KKP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Straż Gminna ze Starych Babic oraz OSP ze Starych Babic.

Dziękujemy Krzysztofowi Wiśniewskiemu ze Sklepu Rowerowego Turysta z Zielonek-Parceli, który zadbał o sprawność naszych rowerów. 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności