Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO W BORZĘCINIE DUŻYM

Udostępnij:

 W Borzęcinie Dużym dwa pierwsze weekendy grudnia 2013r. upłynęły pod znakiem Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy roczników 2001/2, 2003/4 oraz 2005/6. W sumie wystąpiło ponad 30 drużyn z Warszawy i Powiatu Warszawskiego Zachodniego, co przełożyło się na wspaniałą rywalizację na parkiecie i niezwykłą oprawę, stworzoną przez publiczność.

Młodzi piłkarze z Borzęcina Dużego w roczniku 2001/2 zajęli dobre 4 i 5 miejsce, rocznik 2003/4 uplasował się na 3 i 8 pozycji. Michał Andruszkiewicz otrzymał statuetkę najlepszego bramkarza turnieju w roczniku 2003/4. Natomiast w roczniku 2005/6 drużyny zajęły 6 i 9 miejsce.

Organizatorami Turnieju był Uczniowski Klub Sportowy z Borzęcina Dużego oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice. Serdecznie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, który ufundował nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca oraz najlepszego bramkarza Turnieju, jak też wszystkim instytucjom i firmom, które przyczyniły się do przekazania zawodnikom słodkiego poczęstunku. Rodzicom należą się gorące podziękowania za zaangażowanie we wszelkie działania w czasie przebiegu Turnieju.

Zdjęcia – Kamil Malinowski

 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności