Sekundy
Szukaj
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2005 W ZIELONKACH

Udostępnij:

25 kwietnia na terenie Kompleksu Boisk Piłkarskich przy ul. Zachodniej 2 w Zielonkach Parcele odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice dla zawodników z rocznika 2005. Turniej zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice oraz Gminny klub Sportowy Naprzód Stare Babice.

nowa-galeria-6086856

Zwycięską drużyną Turnieju została Ożarowianka. Drugie miejsce zajął Znicz Pruszków, a na pozycji trzeciej uplasował się GKS Naprzód Stare Babice. Organizatorzy przyznali też nagrody indywidualne w kategoriach:

1. Najlepszy bramkarz – statuetkę odebrał Piotr Warych ze Znicza Pruszków,
  2. Najlepszy strzelec – z dorobkiem 6 bramek został Igor Dominiak z Ożarowianki,
  3. Najlepszy zawodnik – Szymon Jannasz z Naprzodu Stare Babice.

nowa-galeria-6086864

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w organizację Turnieju i gratulujemy zwycięzcom.