Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ – PIKNIK BABICKI 2012

Udostępnij:

Tradycyjnie już podczas Pikniku Babickiego trwały zmagania siatkarzy plażowych. Turniej rozgrywany jest o Puchar Wójta Gminy Stare Babice – Pana Krzysztofa Turka. Organizatorem Turnieju był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice – fundator nagród dla trzech najlepszych par turniejowych. Osobami, które bezpośrednio zaangażowały się w organizację i przebieg Turnieju byli Pan Marcin Jakubowski oraz Pan Karol Rusak.

Rozgrywki siatkówki plażowej przyciągnęły na Polanę Dwóch Stawów 32 pary. Przez 8 godzin zawodnicy rozegrali łącznie 62 mecze. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim na zasadach obowiązujących w Polskim Związku Piłki Siatkowej. W związku z tym każda z par rozegrała przynajmniej dwa mecze.
Jedyną kobietą startującą w Turnieju była Weronika Chajzer, która wraz z tatą – Zygmuntem Chajzerem, znanym prezenterem radiowym i telewizyjnym, tworzyli parę turniejową.
Zwycięska para Turnieju to Bartosz Lewicki i Tomasz Maziarek z Płocka. Na miejscu drugim uplasowali się Paweł Zackiewicz (Warszawa) i Jakub Trzciński (Łomianki), a pozycja trzecia przypadła w udziale parze Marcin Jakubowski (Stare Babice) i Filip Lipowski (Łask). Serdecznie gratulujemy! Puchary i medale oraz nagrody rzeczowe wręczyli zawodnikom Wójt Gminy Stare Babice – Pan Krzysztof Turek oraz Przewodniczący Rady Gminy Stare Babice – Pan Henryk Kuncewicz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Turnieju! Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności