Sekundy
Szukaj
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2009

Udostępnij:

W niedzielę 19 czerwca na terenie kompleksu boisk sportowych przy Zachodniej 2 w Zielonkach Parcele spotkali się najmłodsi amatorzy piłki nożnej. W turnieju o Puchar Wójta Gminy Stare Babice w szranki stanęło 10 drużyn z rocznika 2009. Słoneczna pogoda, fantastyczna frekwencja, zaangażowanie zawodników, głośny doping kibiców – w takiej atmosferze przebiegały mecze turniejowe.

Turniej 2009 19 czerwca 2016 (7) — kopia

Pierwsze dwa miejsca zajęły drużyny z MKS Wicher Kobyłka, gospodarz turnieju – ekipa GKS Naprzód Stare Babice II zajął wysokie trzecie miejsce.

Turniej 2009 19 czerwca 2016 (10) — kopia

Lokaty poza podium zajęły ekipy Partyzanta Leszno I i II, GKS Naprzód Stare Babice I i III, Joma Soccers Schools I i II oraz KS Blizne. Puchary i pamiątkowe medale dla każdego zawodnika wręczył Zastępca Wójta – Marcin Zając.