Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RENSEI NA ZAWODACH W ŁODZI

Udostępnij:

1 wyróżnienie, 1 złoty i 4 brązowe medale Mistrzostw Łodzi Karate Olimpijskiego WKF wywalczyli zawodnicy RENSEI. Po 4 wygranych walkach ZŁOTY MEDAL powędrował do Michaliny Wojtkowskiej w kata 10-11 lat!

Wyróżnienie powędrowało do Alicji Bartosik, która okazała się najmłodszym zawodnikiem turnieju. Brązowe medale wywalczyli w repasażach: wspomniana Ala Bartosik (kata <9 lat); Dawid Ciostek (kata 10-11);

Marysia Woszczenko (kumite 14-15);

Weronika Dzwonkowska (kata 16-17). Brawo! Kasper Szubski tym razem trafił na wyjątkowo kiepskie losowanie, gdyż wszyscy najlepsi zawodnicy znaleźli się wraz z nim w tej samej połówce tabeli. Walki eliminacyjne były więc bardzo emocjonujące, zaś finał…  z góry przesądzony. Jakub Klepacki dyskusyjnie, według nas, przegrał w repasażu kata o brąz, natomiast stoczył rewelacyjne kumite z mocnym przeciwnikiem w najcięższej wadze +40kg. Jasiek Kacperski tym razem musiał przyjąć lekcję jednej z najskuteczniejszych technik – gyaku zuki.

Proces zdobywania doświadczenia trwa. Każde zwycięstwo przyjmujemy z pokorą, zaś przegraną – jako kolejny szczebelek nauki. Zarówno z wygranych jak i przegranych walk wyciągamy wnioski i walczymy dalej.

Dodam jeszcze, że wśród wszystkich powołanych sędziów na zawody w Łodzi, była czwórka sędziów z RENSEI!

 Już niebawem, Wielki Finał Mazowieckiej Ligi Karate WKF 2017. Trzymajcie kciuki.

Paweł Dobrzyński

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności