Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
FINAŁ GRAND PRIX MAZOWSZA W BADMINTONIE W STARYCH BABICACH

Udostępnij:

          Po raz drugi organizatorem finału Grand Prix Mazowsza w Badmintonie był Uczniowski Klub Sportowy Badminton Stare Babice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starych Babicach oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Badmintona. Turniej odbył się 14.06.2014 r. w Starych Babicach i zgromadził 56 zawodników z 12 Klubów województwa mazowieckiego. Zawodnicy walczyli o zwycięstwo w turnieju finałowym oraz o jak najlepsze miejsce w całej edycji 2013/2014.

Grupowe — kopia

          Uczniowski Klub Sportowy Badminton Stare Babice reprezentowało 12 zawodników. Najlepszymi wynikami z turnieju mogą pochwalić się w U9 dziewczęta – Matylda Jasiniak – 2 miejsce,

Matylda — kopia

U11 dziewczęta – Weronika Szemplińska – 1 miejsce,

Weronika Szemplińska — kopia

Julia Miśko – 2 miejsce, Izabella Kamola – 4 miejsce, U13 chłopcy – Karol Szempliński – 2 miejsce.

Karol — kopia

W ogólnej klasyfikacji cyklu Grand Prix Mazowsza w Badmintonie 2013/2014Matylda Jasiniak zajęła 3 miejsce, Weronika Szemplińska zajęła 1 miejsce, Julia Miśko zajęła 2 miejsce i Izabella Kamola zajęła 3 miejsce. Pozostali zawodnicy UKS Badminton Stare Babice zaprezentowali się również z dobrej strony zdobywając dobre lokaty.

            Sporym sukcesem Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice było zajęcie 2 miejsca w ogólnej punktacji klubowej Grand Prix Mazowsza 2013/2014. Babiccy badmintoniści nie sprostali jedynie Klubowi Sportowemu MILENIUM z Warszawy wyprzedzając Klub SMECZ z Sierpca.

            To był bardzo udany sezon dla zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice. Zdobyliśmy 2 medale Mistrzostw Polski, 2 medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz wiele medali i czołowych lokat w rozgrywkach wojewódzkich.

Obecnie w treningach jest przerwa wakacyjna. Zawodnicy UKS Badminton Stare Babice powołani do kadry Mazowsza na przełomie lipca i sierpnia będą brali udział w zgrupowaniu szkoleniowym w Płońsku. Od września zajęcia badmintona zostaną wznowione.

Od września 2014 r. planujemy nabór dzieci w wieku 7 -9 lat do Klubu. Wszelkich informacji na temat naboru udziela Piotr Pamięta tel. 604 717 977.

Piotr Pamięta

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności