Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
SUKCESY BABICKICH BADMINTONISTEK

Udostępnij:

Julia Miśko zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski Młodzików Młodszych w badmintonie w grze mieszanej. Partnerem Julii w grze mieszanej był Jakub Melaniuk z UKSB Milenium Warszawa.

1 — kopia

W grze podwójnej dziewcząt Julia Miśko z Weroniką Szemplińską zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski ustępując jedynie najlepszej parze w Polsce z Suchedniowa.

2 — kopia

W Indywidualnych Mistrzostwach Polski startowało 32 najlepszych singlistów i singlistek oraz po 24 najlepsze pary deblowe dziewcząt, chłopców oraz pary mieszane w Polsce, zakwalifikowane z listy rankingowej Polskiego Związku Badmintona. Oprócz Juli i Weroniki do finału Mistrzostw zakwalifikowali się Izabela Kamola i Andrzej Szczepanek. Zawodnicy do Indywidualnych Mistrzostw Polski 2016 byli przygotowywani od ponad dwóch lat. Ciężka praca oraz zaangażowanie zaowocowały doskonałymi wynikami sportowymi – medalami Mistrzostw Polski.  Dzięki wsparciu finansowym ze strony Gminy Stare Babice zawodnicy UKS Badminton Stare Babice mogą uczestniczyć w rozgrywkach na różnych szczeblach i rozwijać swoje umiejętności sportowe. Czekamy na dalsze udane starty zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice.

Piotr Pamięta

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności