Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
TAEKWONDO PEACE CORPS – TRENINGI POD OKIEM MISTRZÓW

Udostępnij:

W pierwszym tygodniu mazowieckich ferii zimowych najmłodsi zawodnicy taekwondo olimpijskiego (6-10 lat) z kubów UKS Taebaek Bielany, AZS AWF Warszawa i UKS G8 mieli niesamowitą okazję trenować taekwondo po koreańsku. Grupa instruktorów z Korei ( 2 trenerów i 2 trenerki) na zaproszenie Klubu UKS Taebaek Bielany w ramach programu Taekwondo Peace Corps prowadziła codzienne treningi dla dzieci. Te wyjątkowe treningi są możliwe dzięki Polskiemu Związkowi Taekwondo Olimpijskiego, Ambasadzie Republiki Korei i Światowej Federacji Taekwondo i już od 6 lat cieszą się niesamowitą popularnością wśród dzieci trenujących południowokoreański sport narodowy.

GALERIA TRENINGU

14 — kopia

Trenerzy z Taekwondo Peace Corps prezentują bardzo wysoki poziom wyszkolenia technicznego i niesamowite podejście do dzieci. Bariera językowa nie jest przeszkodą w prowadzeniu treningów, ale często jest przyczyną wielu śmiesznych sytuacji i sala na warszawskim AWF-ie co chwila rozbrzmiewa gromkim śmiechem. Koreańscy trenerzy nie tylko poprawiają umiejętności dzieci, ale też uczą kultury koreańskiej i podstaw języka koreańskiego.

8 — kopia

Babicka ekipa trenera Piotra Pazińskiego stawiała się na treningach niestety w niepełnym składzie

13 — kopia

– część dzieciaków rozłożyła szalejąca grypa, ale dla tych co dali radę z pewnością te treningi na długo zostaną w pamięci będąc znakomitą inspiracją do dalszego doskonalenia na drodze do upragnionego czarnego pasa mistrzowskiego.

Marcin Sadowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności