Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
TAEKWONDO PEACE CORPS W STARYCH BABICACH

Udostępnij:

Treningi z dziećmi w ramach międzynarodowego programu Taekwondo Peace Corps są możliwe dzięki Polskiemu Związkowi Taekwondo Olimpijskiego, Ambasadzie Republiki Korei i Światowej Federacji Taekwondo WTF. W tym roku w czasie ferii zimowych również nasza babicka sekcja będzie gościć trenerów z ojczyzny Taekwondo czyli Korei Południowej.

Kto będzie prowadził trening?

Trening poprowadzą młodzi trenerzy z Korei Południowej, pasjonaci swojego sportu narodowego z mistrzowskimi czarnymi pasami. Poza trenerami z Taekwondo Peace Corps w treningu będą uczestniczyli nasi polscy trenerzy prowadzący na co dzień zajęcia w Klubie Sportowym Tebek. 

Czy będzie fajnie?

Oczywiście! Co roku jest fajnie, nasi koreańscy goście odwiedzają nas już po raz siódmy i co roku mają mnóstwo energii, niesamowite podejście do dzieci a bariera językowa nie będzie żadną przeszkodą w prowadzeniu treningu a na pewno przysporzy wielu okazji do gromkiego śmiechu.

Dla kogo jest trening?

Trening jest dla wszystkich dzieci. Tych trenujących już taekwondo jak i tych co chcą spróbować i zobaczyć czym jest taekwondo.

Co będzie się działo na treningu?

Podczas treningu prowadzonego przez koreańskich trenerów zobaczymy jak ćwiczą i trenują dzieci po drugiej stronie kuli ziemskiej. Mnóstwo sportowej zabawy z elementami taekwondo gwarantowana. Bardzo możliwe, że trenerzy z Taekwondo Peace Corps zaskoczą nas zabawami sportowymi jakich nie znamy. Będzie też szansa nauczyć się podstawowych zwrotów grzecznościowych po Koreańsku.

Jak trzeba się przygotować?

Należy zabrać strój sportowy i obuwie sportowe, butelkę wody i dobry humor.

Kiedy i gdzie?

Trening odbędzie się 16 lutego w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Starych Babicach. Trening rozpocznie się o godz. 10:00 i będzie trwał 2 godziny. Zapraszamy!

Marcin Sadowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności