Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
TAEKWONDO – ZAWODY, POKAZY, EGZAMINY

Udostępnij:

Maj i czerwiec będące, ostatnimi miesiącami roku szkolnego 2014/2015, to dla wszystkich uczniów babickiej podstawówki mnóstwo nauki, klasówek i sprawdzianów. Dzieciaki z sekcji Taekwondo prowadzonej przez trenera Piotra Pazińskiego poza ciężką pracą w szkole czeka bardzo intensywny przedwakacyjny okres wzmożonych startów w zawodach sportowych o zasięgu warszawskim, wojewódzkim i międzynarodowym. Ciepłe weekendy to także okres pikników i innych imprez plenerowych na których w ramach promocji sportu dzieci mogą zaprezentować swoją dyscyplinę sportową i zdobyte umiejętności. Właściwie każdy weekend maja i czerwca wypełniają atrakcje związane z taekwondo.

9 maja – sobota

Grand Prix Kolor-Graf 2015 druga runda wiosennej edycji

AWF Warszawa

Na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Żaki 8-9 lat (2006-2007) i Młodzicy 10-11 lat (2004-2005) ze wszystkich sekcji UKS Taebaek Bielany walczyć będą w jedynych tego typu zawodach dla dzieci. Emocje gwarantowane tym bardziej, że na najlepszych zawodników czekają puchary i atrakcyjne nagrody fundowane przez sponsora Grand Prix firmę Kolor Graf i Klub sportowy.

17 maja – niedziela

Mistrzostwa Mazowsza

Sierpc

Jednodniowe zawody taekwondo olimpijskiego na których będzie możliwość zdobycia cennych doświadczeń w rywalizacji z młodymi zawodnikami z najlepszych mazowieckich klubów taekwondo. 

23 maja – sobota

Piknik Olimpijski

Kempa Potocka

Duża impreza plenerowa organizowana co roku przez Polski Komitet Olimpijski. Świetna okazja dla mieszkańców Warszawy i okolic do poznania olimpijskiego ducha sportowego, zobaczenia naszych najznakomitszych sportowców na żywo i spróbowania sił we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych na igrzyskach. Każda dyscyplina olimpijska ma swoje stanowisko i oczywiście nie może zabraknąć Taekwondo Olimpijskiego. Świetna atmosfera i wiele pozytywnych sportowych wrażeń.

5-7 czerwca

Bratislava Open

Słowacja

Bratislava Open to więcej niż wyjątkowa okazja do spróbowania sił na dużych międzynarodowych zawodach Taekwondo.

13 czerwca

Witaj lato na Bielanach

Warszawa Metro Słodowiec

Duży piknik rodzinny o charakterze sportowo – rekreacyjnym z pokazami, stoiskami i wieloma atrakcjami organizowany przez Dzielnicę Bielany nie może na tej imprezie zabraknąć Taekwondo.

20 czerwca

Grand Prix Kolor-Graf 2015 trzecia runda wiosennej edycji

Ostatnia runda wiosennej edycji podobnie jak dwie poprzednie zapewni rywalizację sportową na najwyższym poziomie gwarantując niezapomniane przeżycia zarówno zawodnikom jak i kibicom. Po rozegraniu tej rundy ranking wiosenny GP Kolor-Graf 2015 nabierze ostatecznego kształtu. 

21 czerwca

Egzamin na stopnie uczniowskie

AWF Warszawa

Tuż przed wakacjami młodzi adepci taekwondo będą mieli możliwość przystąpienia do egzaminu na kolejne stopnie uczniowskie. Egzamin ten jest ważnym elementem rozwoju każdego młodego zawodnika, potwierdzeniem jego zaangażowania ,wiedzy i umiejętności. 

Bo tak intensywnym okresie dzieciaki czekają zasłużone wakacje w trakcie których odbędzie się dwutygodniowy obóz sportowy nad Bałtykiem.

O przebiegu majowo-czerwcowych weekendów pod znakiem Taekwondo będziemy informowali w relacjach a wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem naszej pięknej dyscypliny sportowej zapraszamy opisane powyżej imprezy.

Marcin Sadowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności