Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
TRWA RUNDA WIOSENNA ROZGRYWEK MZPN

Udostępnij:

Runda wiosenna rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zawitała na piłkarskie boiska. Jako pierwsi swoje mecze rozgrywać zaczęli seniorzy. Obie gminne drużyny występują w A klasie grupy I Warszawskiej.

UKS GOSiR Stare Babice rozpoczął rozgrywki od pokonania na boisku w Zielonkach LKS „Dąbrówka” Nasi zawodnicy strzelili 3 gole, ale 2 razy nie ustrzegli się od straty. Wynik 3 – 2 był idealnym początkiem wiosny. Niestety, w tym dniu GKS „Naprzód” nie sprostał zawodnikom ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i przegraliśmy 0 – 2. Rywale obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli i mierzą w awans do Ligi Okręgowej.

W następnym tygodniu UKS GOSiR Stare Babice punkty zdobył walkowerem, ponieważ Targówek wycofał się z rozgrywek. GKS Naprzód pojechał do Pomiechówka, gdzie niestety nie sprostał gospodarzom, przegrywając  2 – 0,  choć wydawało się, że ten zespół był w zasięgu Naprzodu.

12 kwietnia UKS GOSiR Stare Babice pojechał do Wołomina na mecz  z Huraganem, a GKS Naprzód podejmował w Zielonkach zespół Wisły Jabłonna. Ekipa z Borzęcina jeszcze na 4 minuty przed końcem meczu prowadzili 1 – 2 , ale w doliczonym czasie gry nie ustrzegli się do podwójnej straty bramki i przegrali 3 – 2. Natomiast w Zielonkach GKS Naprzód aż 7 – 1 pokonał Wisłę. Ten mecz obudził nadzieje na lepsze wyniki Naprzodu.

Obecnie UKS GOSiR Stare Babice zajmuje 4 miejsce w tabeli, a GKS Naprzód Stare Babice jest 13. Do końca rozgrywek jeszcze daleko więc trzymajmy kciuki za oba nasze zespoły.

Z drużyn młodzieżowych w rozgrywkach wystartował na razie tylko rocznik 2003 . Pierwszy mecz obie nasze drużyny rozegrały między sobą. Na boisku w Zielonkach po zaciętym boju lepszy okazał się GKS „Naprzód” Stare Babice pokonując UKS GOSiR Stare Babice 3 – 1. Bramkę pocieszenia zespół borzęciński zdobył pod koniec spotkania z rzutu karnego.

W następnym tygodniu GKS Naprzód otrzymał surową lekcję od Drukarza Warszawa. Miejmy nadzieję, że przegrana 0 – 15 nie załamie naszych chłopców, bo Drukarz to czołowa drużyna w tym roczniku i nawiązanie z nią równej gry jest bardzo trudne.

Tego samego dnia UKS GOSiR zmierzył się z Olimpią Warszawa. Wygraliśmy 6 – 5 po jak widać bardzo zaciętym meczu. Teraz do gry przystępować będą kolejne roczniki młodzieży, a meczy będzie coraz więcej. Zapraszamy na obiekty GOSiR Stare Babice w Zielonkach i Borzęcinie, bo doping pomoże zawodnikom w odnoszeniu zwycięstw.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności