Sekundy
Szukaj
WICEMISTRZOSTWO POLSKI IZABELLI KAMOLI W BADMINTONIE

Udostępnij:

W dniach 7-9 czerwca 2019 r. w Mysłowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie. Ogromny sukces na tych zawodach odniosła zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice Izabella Kamola zdobywają wraz ze swoją deblową partnerką Magdaleną Łuczak z Hubertusa WICEMISTRZOSTWO POLSKI w grze podwójnej.

Przez cały turniej dziewczęta wygrywały swoje pojedynki zdecydowanie w dwóch setach by spotkać się w finale z parą z Kadry Polski. Po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku oraz  prowadzeniu w 3 secie, Iza z Magdą niestety minimalnie przegrały.

To ogromny sukces tej utalentowanej zawodniczki, jej ciężka praca oraz zaangażowanie ze strony rodziców  zaowocowało zdobyciem medalu MISTRZOSTW POLSKI. Do tej pory zawodniczka miała na swoim koncie wiele cennych trofeów z turniejów krajowych i zagranicznych, aż wreszcie przyszła kolej na zdobycie srebrnego medalu Indywidualnych Mistrzostw Polski. Życzymy Izie wielu sukcesów zawodniczych, a szczególnie udanych startów w zawodach krajowych i międzynarodowych.