Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
WRZEŚNIOWY RAJD ROWEROWY

Udostępnij:

Ponad 130 osób, amatorów dwóch kółek, spotkało się na kolejnym Rajdzie Rowerowym Gminy Stare Babice. Dwie grupy wystartowały chwilę po 10:00 z Borzęcina Dużego i Starych Babic. Czekała na nie ok. 30 km trasa, w większości po szlakach Kampinoskiego Parku Narodowego. Trasa wcale nie była łatwa, dlatego też gratulacje należą się najmłodszym uczestnikom i ich rodzicom, za ukończenie rajdu.

GALERIA RAJDU ROWEROWEGO

Przejazd po drogach powiatowych i gminnych odbył się w asyście policjantów z KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Straży Gminnej ze Starych Babic oraz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starych Babic. Służby te od lat współpracują przy organizacji Rajdów Rowerowych, za co serdecznie dziękujemy.
Meta babickiego rajdu to nieodwołalnie Plac Chopina w Borzęcinie Dużym, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników ognisko z kiełbaskami oraz losowanie nagród. Do cyklistów trafiły trzy rowery, ufundowane przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego, GOSiR Stare Babice i GOPS w Starych Babicach, a także liczne gadżety rowerowe i promocyjne. Serwis rowerowy zapewnił Sklep Turysta z Zielonek.
Gorąco dziękujemy, że kolejny raz byliście Państwo z nami.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności