Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ZAGŁOSUJ NA SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W STARYCH BABICACH

Udostępnij:

Zagłosuj na Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w konkursie „Szkółki piłkarskie NIVEA”

Od 1 marca szkoła bierze udział w konkursie promującym piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży. Nagrodami w konkursie są sprzęt treningowy, program treningowy na zajęcia z dziećmi oraz dla najlepszych szkółek wyjazd na obóz piłkarski.

Aby zagłosować należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie:
www.szkolkinivea.pl

Po zarejestrowaniu się należy bezpośrednio logować się na stronie konkursu i codziennie oddawać głos na szkołę w Starych Babicach. Pierwsza tura głosowania trwa do 6 maja!
Im więcej osób zagłosuje, tym większą szansę ma szkoła na otrzymanie nagród.

Twój głos może zadecydować o wygranej!

O akcji:

Po sukcesie akcji „100 placów zabaw na 100 lat Nivea” firma kosmetyczna przygotowała kolejny konkurs. Tym razem nagradzane będą szkoły i szkółki piłkarskie.
W ramach programu „Szkółki piłkarskie NIVEA” 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w których trenują dzieci w wieku 7-13 lat otrzyma program treningowy oraz sprzęt sportowy. Laureaci wezmą również udział w turnieju piłki nożnej, którego zwycięzcy wyjadą na obóz szkoleniowy Akademii Ajax Amsterdam, jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.

W głosowaniu może brać udział każdy, kto zarejestruje się na stronie www.szkolkinivea.pl. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jeden z klubów sportowych.
Konkurs został podzielony na cztery etapy, w których wyłonionych zostanie po 25 klubów lub szkół. Poszczególne tury kończą się kolejno: 6 maja, 25 maja, 3 czerwca, 17 czerwca.

Zwycięskie szkoły i kluby wyłonione w danej turze nie biorą udziału w dalszym głosowaniu. Oddane głosy sumują się przez cały okres głosowania, które kończy się 17 czerwca 2012 r.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności