Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ZAGRALIŚMY DLA NIEPODLEGŁEJ

Udostępnij:

11 listopada 2014 w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym odbył się Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości.

DSC_1012

Na odzew ze strony piłkarzy amatorów z terenu PWZ i nie tylko nie trzeba było długo czekać. Zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu zapisów do turnieju mieliśmy komplet dwunastu drużyn. Ze względu na duże zainteresowanie turniejem zwiększyliśmy limit miejsc do drużyn szesnastu. I tak w momencie otwarcia imprezy na hali w Borzęcinie Dużym zebrało się około 180 osób!

DSC_1011

Uroczystego otwarcia turnieju dokonali Jan Żychliński – Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Krzysztof Turek – Wójt Gminy Stare Babice oraz Marcin Zając – Zastępca Wójta Gminy Stare Babice.

DSC_0024

Jak wszyscy zgodnie podkreślali turniej ten był przykładem na to jak można w sposób radosny, wesoły, w duchu sportowym obchodzić Dzień Niepodległości. Na turnieju panowała miła atmosfera. Spotkać można było znajome twarze z boisk piłkarskich z terenu PWZ i nie tylko. Jak to podczas rywalizacji sportowej nie brakowało też podbramkowych spięć i fauli ale jak wszyscy podkreślali, że takie sytuacje są wpisane w charakterystykę gry w piłkę nożną, która jak wszyscy wiemy jest grą kontaktową.

DSC_0058 DSC_0089 DSC_0112

Zawodnicy walczyli nie tylko o nagrody ufundowane przez Starostę PWZ i Wójta Gminy Stare Babice, ale też o nagrodę główną turnieju jakim był: OPEL INSIGNIA NA WEEKEND. Nagrodę tę ufundowała firma Auto Żoliborz. Wśród zawodników pierwszych trzech najlepszych drużyn turnieju nagrodę tę wylosował Łukasz Szymański.

Jednak sportowa rywalizacja, która prawie zawsze w piłce nożnej zaskakuje, napisała inny scenariusz. Generalnie zwyciężyła młodość nad boiskowym doświadczeniem, a momentami turniej stał na naprawdę bardzo wysokim poziomie sportowym.

DSC_0227

Uroczystej dekoracji dokonali Jan Żychliński – Starosta PWZ, Jakub Nowakowski – Szef Sprzedaży Auto Żoliborz – Jakub Nowakowski oraz Tadeusz Wiśniewski – Radny Gminy Stare Babice.

 DSC_0339

Klasyfikacja końcowa turnieju prezentuje się następująco:

1. Men In Black (zawodnicy z terenu Gminy Stare Babice)

2. Blok ekipa (zawodnicy z terenu PWZ)

3. Anonymous (zawodnicy z ternu PWZ)

4. Bad Boys (zawodnicy z Zielonek Parcela)

Najlepszy bramkarz: Dominik Trzaskowski

Najlepszy zawodnik: Michał Jabłoński

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom sponsorom za aktywny udział w turnieju.

Relacja: Radosław Karpiński – PWZ

Zdjęcia: Kamil Malinowski

Relacja filmowa Mazowsze TV

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności