Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ZAPRASZAMY NA ZAWODY DOG GAMES FALL 21-22 WRZEŚNIA ZIELONKI

Udostępnij:

Cykliczne zawody Dog Games tym razem w wydaniu jesiennym zagoszczą w Zielonkach w weekend 21-22 września. Udział w nich weźmie 150 sportowych psów z Polski i Czech.

W sobotę będą zorganizowane zawody dystansowe Dogfrisbee. Zawodnicy – ludzie będą starali się wyrzucić plastikowy dysk frisbee na jak największa odległość, ale próbę uznaje się zaliczoną tylko wtedy, gdy zawodnik – pies tak wyrzucony dysk pewnie schwyta. Zobaczymy w akcji najlepszych miotaczy frisbee i najszybsze, najlepiej wyszkolone w chwytaniu dysków psy. Podczas zawodów Dog Games Spring ustanowiono rekord Europy mężczyzn wynikiem 89,20 m!!!

W niedzielę zaplanowano dwie dyscypliny, Rally-o i oraz Flyball. Pierwsza, to konkurs posłuszeństwa, „rajdy” podczas których będą wykonywać różnorodne zadania z podstawowego posłuszeństwa. Drugą dyscypliną będzie flyball, emocjonujące równoległe wyścigi psich drużyn. Wezmą w nich udział (między innymi) druga i piąta drużyna ostatnich Mistrzostw Europy, Blade Runners (Polska) i Lavina (Czechy).

Zawody będą odbywać się 21 i 22 września od 10:00 do 16:00,

zapraszamy do  GOSiR Zielonki, Stare Babice k/Warszawy, ul. Zachodnia 2.

Dariusz Radomski

www.latajacepsy.pl

www.dogfrisbee.pl

www.doggames.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności