Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
FABRYKA MISTRZÓW – ODKRYJ TALENT SWOJEGO DZIECKA

Udostępnij:

W podwarszawskiej gminie Stare Babice powstało miejsce, gdzie każde dziecko umiejące jeździć na rowerze może zarazić się miłością do motosportu. Na terenie GOSiR Stare Babice ul. Południowa 2 B w Zielonkach-Parceli dzieci w wieku od 5 do 10 lat będą mogły zapoznać się z motocyklami. Dowiedzieć się jak motocykl hamuje, jak skręca i jak jeździć bezpiecznie na motocyklu.

Pierwsza jazda na motocyklu – Antek 5 lat

W Fabryce Mistrzów, doświadczeni zawodnicy doradzą co zrobić, by jazda na motocyklu oprócz ogromnej frajdy, była bardzo bezpieczna. Jesteśmy pewni, że edukacja motoryzacyjna od najmłodszych lat przyniesie dużo korzyści każdemu i dzięki temu nasze drogi będą bezpieczniejsze.

Jazdy odbywają się w małych grupach na wyznaczonym torze pełnym edukacyjnych ćwiczeń. Wielkość motocykla i jego moc dobieramy wedle wieku i umiejętności. Dzieci uczą się nie tylko obsługi motocykla, ale przede wszystkim koordynacji, oceny prędkości, hamowania, wytrwałości, refleksu, spostrzegawczości, utrzymywania równowagi, panowania nad emocjami i własnym temperamentem.

Jazdy trwają około godziny z przerwą na regeneracje. Treningi rozpoczynają się o pełnej godzinie, lecz należy być 15 minut wcześniej, by dobrać strój i przygotować się do jazdy. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia przez FB Fabryka Mistrzów lub telefoniczne 601 545 906.

Kto wie, może to właśnie Twoje dziecko ma w sobie talent motoryzacyjny i zostanie mistrzem świata? Daj mu tą szansę i pozwól poczuć zapach benzyny. Zapraszam do wcześniejszego umówienia się, bo ilość miejsce jest ograniczona.

Fabryka Mistrzów

Odkryj talent swojego dziecka

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności