Sekundy
Szukaj
5 MEDALI BABICKICH BADMINTONISTÓW

Udostępnij:

20.03.2016 r. w Hali Ganador Sport przy ul. Płochocińskiej 97B rozegrano Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych w Badmintonie. UKS Badminton Stare Babice reprezentowała czwórka badmintonistów.  W grze podwójnej dziewcząt Izabella Kamola z Julią Miśko zdobyły złoty medal wygrywając finałowy pojedynek z parą z Łodzi.

1 — kopia

Podobnie w grze mieszanej Julia Miśko z Jakubem Melaniukiem (Milenium Warszawa) zdobyli złoty medal a para Andrzej Szczepanek z Izabella Kamola zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal.

2 — kopia

W singlu dziewcząt również tryumfowały zawodniczki z Babic. Ostatecznie w finale spotkała się Julia Miśko z Izabellą Kamola. Po dość dobrym 3 setowym pojedynku lepsza okazała się Izabella Kamola i to ona zdobyła złoty medal. Oprócz zawodników z klubów warszawskich startowali również zawodnicy z Wrocławia, Suwałk, Płocka, Wesołej, Zalesia Górnego.