Sekundy
Szukaj
TAEKWONDZISTKI ZE STARYCH BABIC NA PODIUM

Udostępnij:

16 kwietnia odbyły się klubowe eliminacje Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (WOM) w taekwondo olimpijskim. Zawody te miały podwójne znaczenie, ponieważ zdobyte na nich punkty jednocześnie są zaliczane do punktacji Grand Prix Kolor Graf 2016. Na trzech matach w konkurencjach technicznych, sprawnościowych i taktycznych rywalizowały dzieci z mazowieckich klubów taekwondo olimpijskiego. O miejsca na podium walczyli młodzi taekwondziści i taekwondzistki z Warszawy, Legionowa, Ciechanowa i Sierpca.

2 — kopia

4 — kopia

Dwie babickie stypendystki Wiktoria Sadowska i Karolina Szymańska reprezentujące barwy klubu UKS Taebaek Bielany stanęły na wysokości zadania. W pierwszej konkurencji – technicznej Wiktoria Sadowska przy dużej i silnej konkurencji zajęła trzecie miejsce,

9 — kopia

Karolina Szymańska uplasowała się w pierwszej połowie startujących miejsce 9-16. Drugą konkurencję – sprawnościową dziewczyny zakończyły na pozycjach 9-16. W ostatniej konkurencji taktycznej czyli walkach po dwóch wygranych pojedynkach 4:0 i 3:2 Wiktoria Sadowska zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej.

8 — kopia

Karolina Szymańska wygrała jedną walkę co zagwarantowało jej drugie miejsce w swojej kategorii wagowej.