Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
5 PÓŁMARATON IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO Z NEW BALANCE

Udostępnij:

New Balance Polska został Partnerem 5. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego i zapewni wszystkim uczestnikom biegu wysokiej jakości koszulki techniczne sygnowane swoją marką. Koszulki z kolekcji biegowej New Balance, z podobizną patrona biegu, czyli olimpijczyka Janusza Kusocińskiego, będą dołączane do każdego pakietu startowego.

5_Polmaraton_Kusocinskiego_Koszulka_Wizualizacja — kopia

Marka New Balance, zapewni także szereg atrakcyjnych nagród dla najlepszych biegaczy w poszczególnych kategoriach, którzy wystartują w biegu 23 sierpnia 2015 r. Wszyscy uczestnicy otrzymają z kolei kupony rabatowe -15% na zakupy w sklepie internetowym New Balance.

Organizatorzy 5. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego tak komentują to zdarzenie: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego roku owocnej współpracy z marką New Balance Polska. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że poprzeczka w biegach masowych stawiana jest coraz wyżej, dlatego z myślą o uczestnikach naszego biegu postanowiliśmy, że w pakiecie znajdzie się świetnej jakości koszulka, znanej i cenionej firmy biegowej. Mamy nadzieję że zachęci to wszystkich, którzy nadal rozważają start w naszym półmaratonie, aby niezwłocznie dokonać swojego zapisu.”

Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego, co roku jest wspierany przez coraz większą grupę marek i firm. W tym roku w gronie Sponsorów znalazła się między innymi Grupa Auto Żoliborz.

5_Polmaraton_Kusicinskiego_Infografika — kopia

Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego, to bieg organizowany w tym roku dla 1000 uczestników na dystansie 21,097 metrów. Trasa przebiega malowniczymi obszarami gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego i jest zaliczana do jednych z najszybszych w Polsce. Start półmaratonu zlokalizowany jest w Błoniu, a meta w Borzęcinie Dużym, 12 km od granicy Warszawy. Trasa posiada atest PZLA. Rekord trasy należy do Kenijczyka Ropa Abel Kibeta, wynosi 01:07:11 i został uzyskany w trakcie czwartej edycji biegu. 23 sierpnia 2015 roku odbędzie się już 5 edycja biegu. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.polmaraton.pwz.pl

Anita Chabrowska
a.chabrowska@muvment.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności