Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
PUCHAR GRAND PRIX COLOR-GRAF DLA WIKTORII SADOWSKIEJ

Udostępnij:

Już po raz drugi złoty puchar Grand Prix Kolor-Graf zdobywa trenująca w babickiej sekcji Taekwondo olimpijskiego Wiktoria Sadowska.

DSC_0307 — kopia

Tegoroczna wiosenna kolejka Grand Prix Kolor-Graf pokazała jak wysoki i wyrównany jest poziom startujących w niej dzieci, o miejscach na podium decydowały pojedyncze punkty a każdy z  nich był na wagę złota. Po raz kolejny sprawdziły się fundamentalne zasady jakie wpaja swoim podopiecznym Trener Paziński: regularna i ciężka praca na treningach oraz starty we wszystkich edycjach turnieju to klucz do wysokich wyników. Potwierdziła to Wiktoria Sadowska, która do złotego medalu zdobytego na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Młodszych i Młodzików w Sierpcu dołożyła złoty puchar Grand Prix Kolor-Graf. Dzieciaki z babickiej sekcji coraz częściej startują w zawodach i turniejach. Karolina Szymańska startując w dwóch rundach Grand Prix zapewniła sobie dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej a Wiktoria Kobza-Orłowska startując w jednej rundzie zajęła siedemnaste miejsce.

Przed dzieciakami wakacje z obozem taekwondo w sierpniu a przed Trenerem Piotrem Pazińskim start w Igrzyskach olimpijskich.

Marcin Sadowski 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności