Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
BABICCY BADMINTONIŚCI NA II MIEJSCU W RYWALIZACJI KLUBOWEJ GRAND PRIX MAZOWSZA

Udostępnij:

Uczniowski Klub Sportowy Badminton Stare Babice dobrze radził  sobie w Gran Prix Mazowsza w sezonie 2016/2017. Zawodnicy UKS ze Starych Babic po zakończeniu edycji (6 turniejów) zajęli bardzo wysokie 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej klubów Mazowsza.

Do tak wysokiego wyniku przyczyniły się dobre starty czołowych zawodników Klubu. Na podkreślenie zasługują starty najmłodszych zawodników Klubu – Michała Szemplińskiego,

Stanisława Głowackiego,

Zuzanny Rogińskiej

i Karola Tomaszewskiego, którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli 1 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Ponadto do zajęcia 2 miejsca w klasyfikacji ogólnej Klubów przyczynili się – Wioletta Kamola, Izabella Kamola, Anastazja Kopka, Andrzej Szczepanek, Joachim Tracz, Franciszek Głowacki, Jakub Pamięta i Wiktor Sulwiński.

Zawodnicy UKS Badminton Stare Babice tym samym udowodnili, że należą do ścisłej czołówki zawodników z województwa mazowieckiego. Obecnie badmintoniści mają przerwę wakacyjną. We wrześniu UKS Badminton Stare Babice ogłosi nabór dzieci w wieku 7 – 9 lat do uprawiania badmintona. Serdecznie zapraszamy.

Piotr Pamięta

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności