Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ŚWIATOWA CZOŁÓWKA BIEGÓW ULTRA NA STARCIE W BŁONIU

Udostępnij:

 

Pobiegnij z Mistrzami! I pobij swój rekord życiowy! Biegnij ramię w ramię z Mistrzem Polski w Biegu 24 H Andrzejem Radzikowskim i aktualną Wicemistrzynią Świata w Biegu 24 H Aleksandrą Niwińską. Nie może Cię zabraknąć na starcie 7 Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego w Błoniu.

Tegoroczna edycja Półmaratonu, odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku. Bieg odbędzie się na sprawdzonej, bardzo szybkiej trasie prowadzącej z Błonia, a kończącej  się tylko 12 km od granicy Warszawy – w Borzęcinie Dużym. Półmaraton jest świetną okazją do sprawdzenia się dla mniej doświadczonych biegaczy oraz tych, którzy myślą o startach na dystansie pełnego maratonu. Impreza co roku przyciąga środowisko biegaczy nie tylko z Mazowsza, ale również i całego kraju.

W tym roku na starcie biegu stanie czołówka światowa biegów ultra. W specjalnej roli – będą Waszymi „zającami”. Andrzej Radzikowski zwycięzca 34. edycji Spartathlonu, aktualny Mistrz Polski w Biegu 24 H  poprowadzi Was na czas 1:40! Z kolej Aleksandra Niwińska „świeżo upieczona” Wicemistrzyni Świata w biegu 24 H z Belfastu pobiegnie z Wami na 1:45 ! Kolejny „zając” to Paweł Szynal – Mistrz Polski w biegu 24h w 2014 i 2015 r na 1:50.   Na czas 1:35 – poprowadzi Was Maciej Żukiewicz – propagator biegania, organizator obozów, dziennikarz, trener akcji BBL, trener naszej ambasadorki Aleksandry Niwińskiej!   
Rafał Krzeszewski poprowadzi Was na czas 1:30! Absolwent Warszawskiej AWF na kierunku wychowanie fizyczne oraz trener lekkoatletyki. Aktualnie jest trenerem grupy Biegaj Pod Okiem Trenera. Bieganie jest jego pasją, a zarazem sposobem na lepsze życie. Jego rekord w półmaratonie to 1:17!

Do walki o podium dołączył  Tomasz Walerowicz – zwycięzca polskiej edycji biegu Wings For Life World Run. Uzyskane 71,12 km dało mu wysoką, dziewiątą pozycję w globalnej klasyfikacji biegu.

Zapisy do 7. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.polmaraton.pwz.pl, www.datasport.pl.  

Zapisz się już dziś i dogoń z nami Kusego!

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności