Sekundy
Szukaj
BEACH VOLLEYBALL STARE BABICE – posumowanie turnieju 15.08.2022

Udostępnij:

W dniu 15 sierpnia odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2022 organizowany przez UKS Siatkarz Stare Babice i GOSiR Stare Babice
z okazji Dni Babic 2022.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej. Na starcie stanęło 9 par damskich i 20 pary męskie. Po ponad dziewięciu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary.

W turnieju damskim najlepsza okazała się para Izabela Zackiewicz/Aleksandra Zdon, które w finale pokonała parę Aneta Kaczmarczyk/Justyna Tylutki. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się para Karina Jakuć/Agnieszka Makaruk, wygrywając z parą Magdalena Lewandowska/ Karolina Narożnik.

W turnieju męskim najlepsza okazała się para Kamil Radzikowski/Alex Bialkevich, która
w finale pokonała parę Adam Chrobot/Janusz Prus. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Maciej Okrzeja/Maciej Łabędź pokonując parę Piotr Trzewik/Karol Bartnik.