Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
BRĄZOWE MEDALE NA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW W TAEKWONDO

Udostępnij:

W ostatnią sobotę października w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się najważniejsze w sezonie zawody dla młodzików 10-11 lat tj. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Jednocześnie z rozegrano Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w TAEKWONDO w kategorii dzieci i kadetów.

13-kopia

W tych dużych i perfekcyjnie zorganizowanych zwodach w sumie wzięło udział 340 młodych zawodników z 16 klubów zlokalizowanych w 4 województwach plus goście z Słowackiego klubu Black Tiger. W dziewięcioosobowej reprezentacji Klubu Sportowego Tebek babicką sekcję reprezentowały Wiktora Sadowska i Karolina Szymańska pod czujnym okiem trenera Piotra Pazińskiego.

12-kopia

O randze zawodów może świadczyć fakt, że w samej kategorii młodzik wystartowało 160 zawodników zatem konkurencja była liczna i mocna, a dziewczyny zaprezentowały wysoki poziom przygotowania zdobywając w swoich kategoriach wysokie miejsca punktowane i podium.

11-kopia

10-kopia

W konkurencji sprawnościowej (dwuboju) naszym reprezentantkom naprawdę niewiele zabrakło do podium. Po zaciętej rywalizacji Wiktoria i Karolina musiały zadowolić się zdobyciem piątych miejsc. W konkurencji walki (mini kyorugi) dziewczyny stoczyły pojedynki, które zapewniły im trzecie miejsca na podium i brązowe medale. Poza medalami i nowymi doświadczeniami zdobytymi na zawodach dziewczyny wywalczyły cenne punkty dla macierzystego klubu w ramach ogólnopolskiej rywalizacji sportu młodzieżowego.

Miłym akcentem ze strony organizatorów było podkreślenie obecności na zawodach naszego olimpijczyka Piotra Pazińskiego oraz poproszenie go o kilka słów podczas ceremonii uroczystego otwarcia turnieju a lokalne media relacjonujące zawody chętnie przeprowadzały z naszym olimpijczykiem wywiady.

Marcin Sadowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności